Możliwość wykonania makijażu permanentnego przy insulinooporności tkankowej

Witam. Czy jeśli mam insulinooporność tkankową mogę wykonać makijaż pernamentny ??? Jakie są najważniejsze przeciwwsjazania ??? Dziękuję z góry za odpowiedź :-)

Główne przeciwwskazanie to wrażliwość na ból. To bolesny zabieg.
Wykonany przez niesolidny zakład może skutkować zakażeniem wirusami, np. WZW.
Może się też "nie udać".