Mrowienie rąk po złamaniu

witam ponownie mam problem 8 lat temu mialam zlamana renke w nadgarstku mialam 6 procent uszczebku na zdrowi od kilku dnii boli mnie nadgarstek w tym miejscu co mialam zlamanie i cierpnie mi renka takie dziwne mrowienie jest co to moze byc aa 6 tygodni w gipsie nie w spomnie o rechabilitacji 4 razy po 2 tygodnie cos tam milam napisane zlamnaie cos z odlamkami cos takiego juz nie pamietam sory za nie napisanie zwiale

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zmian w obrębie kości, które były uprzednio złamane. Zmiany mogą także mieć podłoże naczyniowe jak i neurologiczne. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.