Naczyniak w gardle u 12,5-letniego dziecka

Witam,moja 12,5 letnia córka ma naczyniaka w gardle, była już operowana 2009 roku czyli jako 6-cio latka , było wszystko w porządku aż do zeszłego roku. Ona bardzo urosła i naczyniak na tylnej ściance w gardle też.Wygląda to teraz jak krwisto czerwony sznur przyklejony do tylnej ściany gardła.Czy to znów operować ,czy może są inne sposoby zlikwidowania tego naczyniaka i do jakiego lekarza sie udać. lekarz który wcześniej operował obecnie proponuje obitaracje ( nie wiem czy dobrze napisałam)prosz

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję kierować się zaleceniami lekarza, lub udać się do lekarza chirurga dziecięcego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.