Nadmierna potliwość i drgawki a niski puls u 2-letniego dziecka

Moja córka ma 2 latka. Zauważyłam, że ostatnio bardzo dużo się poci zwłaszcza w nocy. Ma chłodne rączki policzki i czółko. Przy tym delikatnie czasem drży.Mimo że nie jest jej zimno, bo jest przykryta. Zmierzyłam jej puls i miała80-90/min .Przeczytałam, ze powinna mieć 110-130/min. O czym może to świadczyć? Regularnie chodzimy co jakiś czas kontrolnie i lekarze przy badaniu nic nie stwierdzili, że coś jej dolega. PROSZĘ O RADE :(

Witam serdecznie. W tej sytuacji warto zgłosić się z dzieckiem do lekarza by wykonać podstawowe badania krwi wraz z rozmazem ręcznym. Nie chciałabym teraz niczego konkretnego sugerować, gdyż po samych objawach to trudne. Może to jednak wskazywać na problemy z serduszkiem lub nieprawidłowości krążeniowe. Warto wykluczyć te problemy.