Narośl kostna na żebrze u dziecka

witam moja córka w wieku 2 lat miala usunięte wyrośl kostna z żererka - tak nazwał lekarz .po badaniu materiału po operacji naisano EXostosis osteo-cartilginea. Po kilku miesiach w okolicy tego zeberka pojawiła sie nowa narosl lekarz rodzinny karał obserwowac i poczekac. Kilka dni temu u dołu zebra znalazłam druga narosl a ta pierwaza przybrała szpiczasty kształt. co to moze byc czy czekac czy udac sie do chirurga. Dodam ze lekarz prowadzacy zaznaczyl ze kolejny zabieg wiaze sie z wyciecie zebra

NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Nie mogę nic powiedziec bez zbadania dziecka!!! Proszę zaufać lekarzowi prowadzącemu , zż

Lek. Zbigniew Ĺťurawski

Szanowna Pani - powinna Pani się udaćdo chirurga. Trudno, cokolwiek odpowiedzeć bez bezpośredniego badania.
Pozdrawiam serdecznie, Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg.