Nasilenie lęków i natrętnych myśli a zwiększenie dawki Asertinu

WITAM NASILENIE LEKOW I NATRETNYCH MYSLI ORAZ NIECHEC I WSTRET DO WŁASNEJ RODZINY MOZE WYSTAPIC PRZY ZWIEKSZENIU DAWKI ASERTINU? CZASEM CZUJE JAKBYM ICH NIENAWIDZILA I MIALA ICH DOSC PO CZYM CZUJE SIE FATALNIE BO MAM SWIADOOSC ZE BARDZO ICH KOCHAM CO ROBIC?

Witaj
Myślę , ze zwiększenie dawki Asertinu niewiele pomoże ponieważ to co się z tobą dzieje jest zależne od Ciebie , można zmienić lek - u lekarza do którego chodzisz. Pomyśl nad terapią krótkoterminową np. RTZ. Pozdrawiam