Nawracające grzybice pochwy od 2 lat

Witam, od 2 lat mam nawracajace grzybice pochwy. Leczyłam się już wszystkim, zwracam uwagę na profilaktykę. 3 miesiące temu przy kolejnej infekcji dostałam od lekarza nystatyne, potem clotrimazolum, macmirror complex, fluconanzol, z każdą tabletką coraz gorzej. Co mogę zrobić w tej sytuacji, martwię się o swoje zdrowie.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczne jest wykonanie posiewu. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.