Niechęć do wypróżnień na nocniku u dziecka

Witam. Mam problem. Otoz moja coreczka skonczyla 3latka ale za nic nie daje sie przekonac do zrobienia kupki na kibelek. Wola pampersy bo jak twierdzi boli ja pupa i na kibel nie zrobi. Trzymalam ja 2dni sadzalam tlumaczylam i nic mimo naszego silnego zzycia nie mozna jej przetlumaczyc. Mowi ze mnie kocha ale sie boi bardzo. Pomocy! co moge zrobic? jak na nia wplynac mimo tlumaczenia wszystkiego ze dostanie nagrode ze to nie boli itd. Jak ja tak przetrzymalam to tez ledwo zrobila w pampersa

Lek. Katarzyna Szymczak

Może niech sama wybierze nocnik do którego ma się załatwiać albo można spróbować nakładek na normalną toaletę i pokazać dziecku, że państwo się tam załatwiają i wszystko jest w porządku.
Pozdrawiam