Niepokojące objawy po szczepionce skojarzonej 6 w 1 u 7-tygodniowej córki

Dobry wieczór,niepokoję się, ponieważ moja 7 tygodniowa córka po szczepieniu skojarzonym 6 w jednym jest bardzo senna, nie budzi się na karmienie i jest blada. proszę o odpowiedź czy te objawy powinny mnie niepokoić.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jest to możliwe po szczepieniu, dziecko może być osłabione. Jeżeli stan ten będzie nadal utrzymywał się warto zgłosić się do lekarza.