Niepokojące objawy po wszczepieniu zastawki komorowo-orzewnowej

Pacjentka po wszczepieniu zastawki komorowo-otrzewnowej Hakim-Medos (programowalnej) 18 lat temu ma niepokojące objawy Triady Hakima (zaburzenia chodu, otępienie, nietrzymanie moczu) - zastawka wykazuje cechy niewłaściwej pracy. Poszukuję osób, które miały doświadczenie z ponowną implantacją takiej programowalnej zastawki. Jednocześnie poszukuję neurochirurgów z Wrocławia, którzy podjęliby się takiej operacji.

Konieczna pilna konsultacja z Neurologiem, Neurochirurgiem
Może potrzebne udrożnienie, może wymiana zastawki ...
Najważniejszy stan Pacjenta; dolegliwości...
Ważne objawy, wywiad; Trudno powiedzieć bez Pacjenta... Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie neurologiczne; Ważna pełna ocena stanu zdrowia Pacjenta, ocena wyników badań ; inne schorzenia , Pozdrawiam i zapraszam
Pozdrawiam