Nieustający katar i kaszel u 16-miesięcznego dziecka

Witam serdecznie Mam pytanie mój syn 16 miesięczny ma już od ponad 1.5 miesiąca katar i kaszel....w między czasie miał zapalenie oskrzeli...gdy pojechałam do lekarza na kontrolę stwierdził że wszystko ok ale nadal moje dziecko kaszle i ma katar a od 2 dni zauważyłam u niego niekiedy sine usta i w smarkach troszku krwi... Co to może oznaczać?? I dość często trze oczka... Dodam że brak temperatury....

Lek. Tomasz Budlewski

być może uczulenie. proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry.