Niewidoczny wyrostek przy dolegliwościach bólowych w prawym dole biodrowym
Dobry wieczór,mam doleg. bólowe w prawym dole biodrowym, napadowe, trwają od godziny do kilku godzin.Na wizycie u lek.chirurga, zasugerował mi, że to może śluzak wyrostka robaczkowego i trzeba wykonać TK miednicy. Opis narządów rodnych i pęcherza moczowego prawidłowy,kątnica bez zmian, nie uwidoczniono wyrostka robaczkowego. Moje pytanie, dlaczego nie widać wyrostka? Czy położenie anatomiczne wyrostka ma znaczenie? Wizytę u lekarza mam dopiero za dwa tygodnie, dziękuję za odpowiedź.

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam. Napadowe bóle brzucha raczej nie wychodzą z wyrostka - prędzej z dróg moczowych - kamica?.W badaniu usg często nie udaje się uwidocznić wyrostka z różnych przyczyn - jak zagazowanie, specyficzne ułożenie, jakość aparatu, doświadczenie badającego itp.