Niska samoocena i poczucie bezsensu życia

Mam 26 lat.Nie wiem kim jestem i jaka jestem ,co chwila zmieniam zdanie w podstawowych kwestiach,rezygnuje z podstawowych decyzji i czesto nie robie nic,nie wiem do czego zmierzam,jakie sa moje cele,jak cos zaplanuje to to zmieniam za chwile,towarzyszy temu poczucie bezsensu zycia,bezwartosciowosci i brak nadziei na to,ze bedzie kiedykolwiek lepiej. Zawsze jest we mnie takie JA CHCE i JA Powinnam Mam ochote umrzec

Witam,

z pani opisu wynika, że może warto by było poznać siebie i swoje potrzeby. Może Pani to zrobić w gabinecie psychoterapeuty lub psychologa.

Pozdrawiam
Ewa Czernik