Obustronne zapalenie płuc u 3-latka

MOJ SYN MA 3 LATKA 2 TYGODNI TEMU MIAŁ OBUSTRONNE ZAPALENIE PŁUC .MINEŁY 2 TYGODNIE I ZNOWU MA KATAR .GORACZKA 38.6 .POJAWIŁY SIE SILNO CZERWONE I GORACE CZERWONE POLICZKI ORAZ BRZYDKI ZAPACH Z BUZI.DODAM ZE DZIECKO OD URODZENIA MA NIEDOBOR ZELAZA I CO 3 MIEISIACE DOSTAJE FERUM LEK Z KWASEM FOLIOWYM I WITAMINE C .PROSZE O POMOC CO ROB

Milena Lubowicz

Z dzieckiem należy udać się do pediatry, gdyż konieczne jest zbadanie i stwierdzenie czy są zmiany osłuchowe. Może być tak, że to nawrót choroby, ale też ta infekcja może nie mieć nic wspólnego z zapaleniem płuc. Żeby to zweryfikować trzeba dziecko zbadać.
Pozdrawiam