Odrastanie mocnych włosów po depilacji

Mam dziwne pytanie ale chciałbym znać na nie odpowiedz. Czy goląc sie nad zarostem w okolicach pod oczami moge mie cpotem tam mocny zarost? Bo boje sie że jak pojade maszynką przy goleniu czesto tam to potem będą tam odrastać mocne włoski.

Dzień dobry, tak golenie włosków maszynką wzmocni je, prze co z czasem będą odrastać mocniejsze i grubsze. Rekomenduje epilację laserową lub woskowanie.

Pozdrawiam serdecznie