Odrętwienie i brak czucia w palcu po zszyciu a uszkodzony nerw

pyt2 jak się leczy uszkodzony nerw?czy noszenie ortezy rozwiąże problem?nie umiem znaleźć odp nigdzie w internecie mam zszyty palec(wskazujący) na wysokości paliczka podstawowego(3szwy), już 2tyg od zdarzenia a palec cały czas odrętwiały z jednej strony brak czucia,problemy z poruszaniem. czy to może być uszkodzoy nerw?

Witam. Tak zapewne jest, na szczęście są to drobne nerwy i "mało ważne". Takiego kalibru nerwów nie rekonstruuje się, tak więc z czasem pewien zakres czucia poprawi się, jednak następstwa pozostaną.

Przedstawione objawy mogą sugerować uszkodzenie nerwu , ale nie muszą o tym przesądzać! Nie znam zakresu uszkodzenia , bo nie ja operowałem , jak więc mogę odpowiedzieć? PROSZĘ PYTAĆ OPERATORA!!! zż