Onanizm u 4-letniej dziewczynki

Moja 4-letnia córka onanizuje się. Jest to już chyba nawyk bo trwa ponad 2 lata. Próbowaliśmy już wszystkiego. Odwracanie uwagi, częstsze przytulanie itp. Nic nie daje rezultatu. Ostatnio stosujemy maść emla, ale to też nie pomaga. Co robić??? Jak długo stosować tę maść? ile razy dziennie? Może jest jakaś inna, lepsza?

Witam,
Nie jestem lekarzem, więc nie doradzę nic w kwestii leków. Onanizm w tym wieku jest normalnym zjawiskiem. Może dziecko przeżywa jakieś stresujące sytuacje i w ten sposób odreagowuje napięcie.