Opadające powieki u 39-latki

Witam. Mam na imię Beata. Chciałabym zapytać jak skutecznie można poprawić opadające, wiotczejące powieki? Mam co prawda 39 lat. Jednak ten defekt ja u siebie widzę i z czasem on się może pogłębiać. Nie chciałabym decydować się na operacje plastyczną. Mogę stosować jakieś inne zabiegi, nawet metodami domowymi i wiem, że to trochę czasu mi zajmie. Jednak potrzebuję i bardzo proszę o radę kompetentnej osoby - w tej sprawie.

Dzień dobry
Dziękuję za pytanie
W zależności od nasilenia zmiam można wykonywać różne zabiegi
a
PRP osocze bogatopłytkowe mezo iniekcje
b
peel złuszczanie na bazie prx tca z dermapenem
c
zabiegi laserowe np Co2 frakcyjne
d
uniesienie linii brwi toksyną botulinową tu efekt będzie widoczny najszybciej.
Pozdrawiam