Zabieg korekcyjny opadających powiek

Witam , pisze z problemem mojej mamy, moja mama ma 44 lata i lekko opadające powieki i bardzo się jej to nie podoba była ostatnio u okulistki i pani okulistka powiedziała że trzeba to usunąć u niej w gabinecie w Bydgoszczy i ten zabieg był by wykonywany w znieczuleniu miejscowym ale i tak się tego obawia i moje pytanie a raczej mojej mamy jest następujące czy ma się czegoś obawiać i czy te powieki po tej operacji będą nadal opadały ??

Zabieg plastyczny opadania powiek wykonuje się znieczuleniu miejscowym.Usuwany jest nadmiar skóry.Ewentualne problem ukształtowania łuku brwi można skorygować nićmi PDO lub nieznacznie unieść brew toksyną botulinową

Witam warto skonsultować sie w gabinecie medycyny estetycznej, jest parę zabiegów nieoperacyjnej korekcji podniesienia opadających powiek. Np nici, botox.