Opis tętnicy podobojczykowej

tętnica podobojczykowa lewa drożna widoczny turbulentny przepływ w jej proksymalnej części z przyspieszeniem przepływu PSV ok.2m/s dalej redukcja prędkości ok.2x, spektrum nadal wysokooporowe ,ale z dłuższym czasem deceleracji-obra może sugerować zwężenie LSA ok.50%.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Bez poznania większej ilości informacji medycznych o pacjencie nie można się wypowiedzieć.