Opuchlizna dziąsła przy wyżynaniu się zęba

Witam częściowo wyszła mi ósemka i bardzo mnie boli dziąsło oraz mam czerwone gardło co mam zrobić leki pomagaja chwilowo

Może Pani zgłosić się do gabinetu stomatologicznego - najlepiej do chirurga stomatologicznego. Jeśli warunki będą odpowiednie może przeprowadzić plastykę dziąsła ( usunie część dziąsła pokrywającą koronę ósemki ), dzięki czemu nie będzie podrażniana podczas żucia i dolegliwości miną.