Picie alkoholu po ekstrakcji zęba

Witam , dziś mija szosta doba od kiedy miałem usuwaną górną szóstkę , rana wydaje się być w pełni zarośnięta chodz nierówna , mam pytanie czy mogę już napić się alkoholu i zapalić papierosa , oraz czy grozi mi jeszcze suchy zębodół ??? mam jeszcze pytanie czy w trakcie gojenia się rany po usunięciu można jednocześnie przeprowadzać leczenie kanałowe innego zęba ???

Teoretycznie, jeśli Pan musi, to może.
Leczenie kanałowe innego zęba można przeprowadzać po usunięciu innego.

Witam, może Pan, ale zdaje Pan sobie sprawę z tego, że zarówno papierosy jak też alkohol są niezdrowe oraz są przyczyną wielu chorób. Jeżeli wytrzymał Pan tyle dni bez tych używek, może warto spróbować wyeliminować je całkowicie. Życzę powodzenia i pozdrawiam