Płacz, gorączka i twardy brzuszek u 6-miesięcznego syna

dzień dobry chciałabym się zapytać . mam 6-miesiecznego syna . gdy wstaje strasznie płacze ciężko jest go uspokoic i ma twardy brzuszek i gorączkuje mi juz od soboty od czego to może byc ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania lekarskiego nie da się ustalić przyczyny, dziecko może mieć infekcję gardła, ucha, ząbkować lub inną, proszę udać się do pediatry.
Pozdrawiam