Podejrzenie nowotworu przy powiększającym się węźle chłonnym

Witam, Ponad tydzien temu zacząłem czuć ze powieksza mi sie lewej wezl chlonny szyji, dodatkowo mam czerwone gardlo i powiekszone migdalki-bardziej rowniez lewy.Laryngolog powiedzial ze nie ma zagrozenia rakiem.Zalecil smarowanie olejkiem kamforowym Troche jest lepiej ale nadal wezel powiekszony. Czy mozliwy jest nowotwor?

Nie jestem w stanie powiedzieć/rozpoznać/podejrzewać - PRZEZ INTERNET!!! Proponuję pozostawać nadal pod opieką laryngologa!!! zż