Podłużny wałek w lewym boku pod pępkiem

Dzień dobry, Od paru tygodni wyczuwam palcami podłużny wałek w lewym boku, pod pępkiem. Nie mam większych problemów z wypróżnianiem - zazwyczaj ma to miejsce rano. Stolec jest duży i brązowy. Nie zauważyłem krwi, waga od 2 lat nie zmienia się. Wcześniej (zanim pojawił się ten objaw) leczyłem się u gastrologa (miałem biegunki) - antybiotyki, probiotyki ibs, duspatalin retard. Jestem osobą nerwową. Często jeździ mi w brzuchu, mam gazy. Wiek 29 lat. Bardzo boję się, że to coś poważnego.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć . proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.