Pokrzywka u dziecka a wymioty

Dziecko w wieku 4 lat, 12 dni temu przez 4 dni miało mocną pokrzywkę, pediatra podał zastrzyk oraz zalecił lek Delortan. Teraz od 4 dni dziecko ma silne wymioty, rano oraz wieczorem. Jest na ścisłej diecie. Pediatra obecnie nie zleca innych leków, zalecił lek homeopatyczny i Acidolit. Czy mamy w tej sytuacji szukać pomocy u specjalistów czy nadal czekać na poprawę zdrowia? Przed pokrzywą dziecko miało infekcję i otrzymało antybiotyk.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli dolegliwości nadal się utrzymują proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza pediatry.