Pominięcie tabletki Duphaston w 24. dniu cyklu

Witam, mam pytanie odnosnie Duphastonu. Zapomniałam zażyć tabletki w 24 dniu cyklu (a wiec przedostania tabletka). Czy powinnam wydluzyc kuracje i wziasc dawke 26 dnia cyklu , czy wogole pominac ta tabletke? z gory dziekuje za odp. Emilia

Aleksander Ropielewski

Nie należy przyjmować tabletki w 26 dniu, proszę zakończyć terapię w tym okresie miesiączkowym.