Poruszenie zęba przy ekstrakcji innego

Ostatnio bylam u dentysty . Starala sie wyrwac mi 7 po godzinie zmagan stwierdzila ze nie da rady i wyslala na zdjecie rtg bo byc moze korzenie sa zakrzywione. Po tej wizycie zab bolal, ale bardziej martwi mnie ruszajaca sie 6 ktora wczesniej sie nie ruszala . Czy jest mozliwe ze stomatolog naruszyl mi zeba , a jesli tak to co dalej z nim

To,że ząb sąsiedni został zwichnięty nie jest jeszcze tragedią. Nie wiem w jakim stopniu doszło do jego naruszenia - teraz należy go maksymalnie oszczędzać i kontrolować i poprosić o pomoc, ewentualne wskazówki, rtg lekarza wykonującego zabieg.