Powiększony węzeł chłonny na szyi u 2-letniej córki

Witam.martwi mnie powiekszony wezel na szyji u mojej 2 letniej coreczki ma on ok 1.5 cm i wyczulam go okolo 2 tyg temu.Nadmieniam ,ze corka od lutego duzo chorowala 2 razy kaszel trwajacy do 5 tyg.i 3 razy infekcje ucha zawsze z goraczka do 40 st.okolo tyg.jestesmy po antybiotyku,wezel jest miekki i ruchomy.chcialabym wiedziec czy powinnam sie martwic jestem panikara,prosze o szybka odpowiedz.pozdrawiam .Zmartwiona mama.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić np. Konieczność udania się do lekarza otolaryngologa.