Powiększone węzły chłonne u 2-letniego dziecka

Witam.Mam pytanie dotyczace mojej dwu letnie coreczki a dokladnie o powiekszone wezly chlonne,otoz od lutego do czerwca duzo chorowala juz w kwietniu wyczulam,ze ma powiekszone wezly mniej wiecej na 1,5 cm.Mieszkamy w szwecji i tu opieka medyczna jest moim zdaniem zla,poniewaz lekarze twierdza,ze to ja powinnam sie leczyc bo panikuje nie skierowali mnie na zadne badania ,a ja wyczulam druga gulke mniejsza i nie wiem co robic ,wiec prosze o porade bo to juz za dlugo trwa i sie martwie .

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.