Prawdopodobieństwo zakażenia HIV po kontakcie z koleżanką

Witam serdecznie, mam pewne pytanie, mam 19 lat i kilka dni temu zaspokajałem ręką pewną koleżankę o rok młodszą, znam ją i wiem, że się nie "puszcza" za przeproszeniem, raczej nie ma hiv no ale nigdy nie wiadomo, na dłoni nie miałem żadnych krwawiących ran i nie wkładałem dłoni do pochwy, a jedynie masowałem okolice łechtaczki, nie miała okresu i po wszystkim umyłem dłonie mydłem, nie dotykając się tą dłonią nigdzie, czy jest prawdopodobieństwo zakażenia się hiv?

Renata GrzechociĹska

Nie istnieje możliwość zakażenia, jeśli nie doszło do kontaktu z wydzieliną pochwową.