Problem z powracającymi infekcjami intymnymi

WITAM. mam 27 lat i nachodzą mnie powracające infercje intymne :( grzybicze stosowałam mnóstwo leków bez recepty i na recepte i nic nie pomaga juz nie wiem:(. stosowalam primafucim, gylanin, gynazol flucofast i jeszcze jedne ale ich nazyw nie kojarze. Bez recepty to nie wspomne ile tego bralam. Juz nie wiem co mam robić moja samo ocena już jest na niskim poziome.:(tyle lekarzy już odwiedziałam po przemyślu i nic :(po okresie problem wraca.Prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki, wykonać posiew wymazu z pochwy, badanie ogólne moczu. Przy wykryciu zakażenia konieczne jest także leczenie partnera seksualnego.