Problem z widywaniem swoich dzieci

Żona po kłótni pod moją nie obecność wyprowadziła się do rodziców razem z dziećmi. Chętnie przyjęli ją do swojego domu,teraz nie odbiera tel i sms unika kontaktów z moją osobą , nie mogę widywać się z dziećmi , rodzice gdy byłem pod ich domem nie wpuścili mnie do domu a nawet mnie wygnali z ich podwórka.Cała żony rodzina ma na nią wpływ najbardziej jej mamusia. Proszę o pomoc żona pracuje zarabia więcej jak ja i chce wnieś pismo o alimenty na dzieci lecz to ona sama uciekła ja ją nie wygoniłem.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza