Problem ze stosunkiem u 21-latka

Jestem mężczyzną, mam 21 lat i mam problem ze stosunkiem z moja partnerką. Ma ona 17 lat i jest między nami dużą różnica wieku, chciałbym się zapytać czy nie ma u mnie przedwczesnego wytrysku , że mam krótką chwilę współżycia czy chodzi może o to że boję się tego że przeze mnie zajdzie wciążę w młodym wieku , dodam to bo myślę o tym zawsze od kąd zaczynamy wspolzyc.

Dzień dobry!

Aby zapobiec nieplanowanej ciąży, należy korzystać z antykoncepcji. O różnych metodach antykoncepcji i m.in. ich skuteczności można porozmawiać np. z prowadzącym lekarzem ginekologiem partnerki.

Aby ocenić, czy doświadcza Pan wytrysku przedwczesnego konieczna jest dłuższa rozmowa i większa ilość informacji.

Pozdrawiam!