Problematyczna cera skłonna do wyprysków

Dzień dobry ma 19 lat i ma bardzo problematyczną cerę. Jest ona zdolna do wyprysków typu ropnych , w strefie ,,T,, pojawiają mi się duże buły zgrubienia bardzo są widoczne takie wypukłości.Jakie leki powinnam stosować na pryszcze i czy konieczna jest wizyta u dermatologa ?

Dzień dobry, wizyta u dermatologa wydaje się być niezbędna. Lekarz oceni stopień zaawansowania trądziku i dobierze odpowiednie leczenie miejscowe i być może leki doustne. Pozdrawiam!