Problemy z osiągnięciem pełnego orgazmu

Witam, mój problrm polega na tym, że nie mogę osiągnąć pełnego orgazmu podczas penetracji. Zawsze jest tak, że czuję, że zaraz go osiągnę i wtedy nagle przestaję. Tak jakby moje mięśnie nie chciały sie skurczyć. Mam 25 lat, problem zaczął sie rok temu. Podczas pieszczot oralnych dochodzę, ale mam wrażenie, że zaraz obsikam partnera, choć to chyba niemożliwe. Co to może być? Chciałabym mieć takie orgazmy jak kiedyś...

Dzień dobry!

Jeśli wcześniej miała Pani w pełni udane życie seksualne i przeżywała orgazmy, warto zastanowić się, co takiego stało się później, co się zmieniło - partner? relacja z partnerem? atmosfera w związku? formy lub częstotliwość zbliżeń? Pani potrzeby? potrzeby partnera? Pani stan zdrowia?

Pozdrawiam!