Problemy z prowadzeniem nowych produktów do diety 9-miesięcznego dziecka

witam moja córka za niedługo skonczy 9 mies i wiekszosci jedzenia domaga sie mleka w tym też kaszki na mleku owsianka czasem nawet zje wiecej niz 600 ml na dobe.nie chce sie przekonac do innegojedzenia choc prubuje w małych ilosciach.czy zacznie wkoncu jesc inne produkty?

Witam serdecznie,
A jakie produkty i w jakiej postaci próbowała jej Pani podawać? Jakie kaszki je najchętniej? Prosiłabym o więcej informacji, to wówczas łatwiej będzie mi doradzić co może Pani podawać dziecku, by nauczyło się jeść nowe smaki.