Prośba o interpretację prześwietlenia ręki

Dzień dobry, Na treningu uszkodziłem sobie łokieć. Po pierwszej wizycie u chirurga po prześwietleniu, powiedział, że jest to zwichnięcie i może być lekkie pęknięcie. Po 2 tygodniach, po następnej wizycie i następnym prześwietleniu mówił zupełnie co innego. Proszę o zerknięcie na prześwietlenie pod adresem http://www.trx.pl/ru/download/lokiec.png i pomoc (co to może być i co z tym można zrobić?). Ręka aktualnie mi nie boli, podobno była lekka opuchlizna, ale ja jej nie widziałem.Dziękuję z góry.

Szanowany Panie, rtg - podejrzenie przebytego złamania wyrostka dziobiastego kości łokciowej. Jednak rozpoznanie stawia się PRZEDE WSZYSTKIM na podstawie badania klinicznego pacjenta oraz wywiadu i ew. badań dodoatkowych. RTG jest JEDYNIE jednym z badań dodatkowych. W przypadku watpliwości co do rozpoznania i leczenia proszę skonsultować się z innym ortopedą. Pozdrawiam