Wynik RTG stawu łokciowego

Mój wynik RTG: Prawy staw łokciowy: osteofitoza krawędziowa głowy promieniowej,zaostrzenie krawędzi stawowych wyrostka dziobiastego k.łokciowej.Co należy zrobić, aby poprawić stan łokcia i zniwelować zespół bólowy.

Opisywane zmiany to objaw zwyrodnienia stawu. O ile zakres ruchu jest dobry a dolegliwości bólowe nie są stałe zapewne najwłaściwszym postępowaniem będzie fizjoterapia.
W chorobie zwyrodnieniowej proponowałbym solux, diadynamik, UD z np. Olfen.
Warto porozmawiać osobiście z ortopedą o opcjach leczenia.