Opis RTG łokcia i kłujący ból

Witam mam pytanie podczas siłowania na rękę (nacisk boczny) coś mi strzeliło w łokciu miałem robione RTG i opis brzmi: Wyciągnięcia krawędzi powierzchni stawowych bloczka kości ramiennej i wyrostka dziobiastego k. łokciowej prawej - zmiany zwyrodnieniowe. Czy jest to coś poważnego i czy da się to wyleczyć - dodam że podczas nacisku bocznego bardzo kuje mnie w wewnętrznej części łokcia. Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc i pozdrawiam .

Lek. Tomasz Budlewski

Zmiany zwyrodnieniowe to proces długotrwały, nie jest on spowodowany przez uraz, jednak uraz może nasilić dolegliwości bólowe w stawie w którym są zmiany zwyrodnieniowe. Proszę udać się do lekarza jeśli odczuwa PAn silne dolegiwości bólowe