Prośba o interpretację wyników badań FSH i LH wykonanych w 12. dniu cyklu

Dzień dobry, proszę o interpretację wyników badań FSH: 1,5 (Wartości ref. folikularna: 3,5-12,5. owulacja: 4,7-21,5. lutealna: 1,7-7,7). LH: poniżej 0,1 (wartości ref. folikularna: 2,4-12,6. owulacja: 14-96. lutealna 1,0-11,4). Obydwa badania wykonano 2-krotnie. Badania były wykonane w 12 dniu cyklu. Miałam robiony rezonans przysadki z kontrastem, wynik był dobry - nie wykryto żadnych zmian. Aktualnie biorę Estrofem 1-14 dzień, 15-28 dzień Estrofem mitte i od 18 dnia do 28 dołączam Duphaston.

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki wskazują na niewydolność przysadki mózgowej lub podwzgórza. Proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.