Przebarwienia na twarzy, brązowe plamy o nieregularnym kształcie na czole i żuchwie

Witam, od kilkunastu lat mam przebarwienia na twarzy,brązowe plamy o nieregularnym kształcie na czole i żuchwie.Nasilają się latem,zimą są troszeczkę bledsze.żadne kremy,kwasy itp nie dają poprawy.Czy zabiegi laserowe można wykonać na kasę chorych,bo słyszałam że są skuteczne. Za odpowiedź z góry dziękuję.

Niestety, leczenie laserowe ze wskazań estetycznych nie jest refundowane przez NFZ. Celem usunięcia przebarwień polecam serię zabiegów z użyciem lasera Q-switch. Na co dzień proszę nie zapominać o stosowaniu kremów z wysokim filtrem, ponieważ ekspozycja na słońce często nasila podany przez Panią problem.

Witam zabiegi na przebarwienia nie są refundowane.Proszę udać się na konsultację do gabinetu medycyny estetycznej . Polecam również poczytać o zabiegu dermamelan, cosmelan oraz o peelingach medycznych.Wszystkie te zabiegi dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry Pacjenta przez lekarza.