Przedwczesna depolaryzacja komór

Witam. Mam przedwczesną depolaryzację komór. Czy z tym mogę normalnie funkcjonować, wizyta u kardiologa dopiero za pół roku.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

W zależności od rodzaju zaburzenia konieczne może się okazać leczenie farmakologiczne lub zabiegowe. Do czasu wizyty u kardiologa i rozpoczęcia leczenia radziłbym unikać dużego wysiłku fizycznego, spożywania znacznych ilości alkoholu.