Przelewanie w brzuchu i nadęty brzuch

mam problem z jelitami,przelewanie,nadęty brzuch po wszystkim, małe posiłki nie dają dieta nic nie daje, od 2 lat, żadne tabletki dyspaliatn, meteospasmyl debretin inne wynazki nic nie dają, waga stoi totalnie w miejscu! a chudne jakby z tłuszczu, coraz szczuplejsze nogi ręce i twarz,podpuchniete oczy dodatkowo strzelanie w kościach. ogóolnie badanie krwi ok,tarczyca ok,kał na pasozyty ok, badanie kolonoskopia nic nie wykazało(nieco powiekszone guzki chłonne)która Pani doktor mi pomoże..

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zespołu jelita nadwrażliwego. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą gastroenterologiem.