Przepuklina pachwinowa a praca i aktywność

witam tej strony Krzysztof lat 31 mam przepukline pachwinową lewa strona 14 -15 mm czy mogę dalej pracować co mam dalej robić czy będę obawiać czy coś będzie boleć co mogę robić a co nie mogę robić prac fizycznych czy dźwigać mogę kiedy musze isc na operacje

Witam , niestety nie istnieje badanie , stawianie diagnoz ani zaleceń przez internet!!!!! Proszę zgłosić się do chirurga i omówić temat szczegółowo!!! z.żurawski