Przerwanie stosowania leku Setaloft 150 mg

Witam Państwa:) mam 23 l, już ponad pół roku biorę setaloft 150mg na dzień rano, lecz ostatnio przerwałem branie tego leku i już mija 3 tydzień jak go niebiorę ponieważ niebyło mojej Pani lekarz, narazie skutków nagłego odstawienia niezauważyłem u siebie.Teraz dostałem spowrotem receptę na ten lek i znow myślę zacząć po tej przerwie brać go dalej od nowa.Czy tak można przerwać nagle na pewien czas ten lek i teraz znow zacząć go brać? Czy to jest bezpieczne i czymś to może grozić POWAŻNYM??

Lek. Katarzyna Szymczak

Wszystko zależy jakie leczenie zalecił psychiatra, na jak długo, radziłabym skonsultowac z nim dalsze przyjmowanie leku, być moze nie będzie już to konieczne, jesli objawy nie powróciły i czuje się Pan dobrze.
Pozdrawiam