Przewlekłe zapalenie błony naczyniowej oka

Witam bardzo porsze o odpowiedz na pytanie odnosnie przewleklego zapalenia blony naczyniowej czesci posredniej oka.Proszę o informację czy mozliwe jest calkowiete wyleczenie ? czy nalezy "czekac" na kolejne nawroty.dodam ze odbywa sie to bezobjawowo, tzn sa zmiany na oku.

Witam.
W przypadku przewlekłego zapalenia błony naczyniowej oka należy pogłębić diagnostykę w celu znalezienia przyczyny.
Pozdrawiam