Przykry zapach z pochwy u 32-latki

moim problemem jest przykry zapach z pochwy mimo tego że jestem umyta juz po dosłownie kilku minutach zapach powraca czego może być tego przyczyna dodam tylko że podmywam się kosmetykami do tego przeznaczonymi .

Aleksander Ropielewski

Prosze wykonać badanie biocenozy pochwy. Najczęśćiej nieprzyjemny zapach wydzieliny z dróg rodnych jest spowodowany kolonizacją bakteriami które nie należą do flory fizjologicznej lub uszkodzeniami śluzówki/nadżerkami.