Przykurcz prawej nogi i problemy z wstawaniem

dzien dobry tata w zeszlym tygodniu tj. 11.12. 2014 bedac sam w pokoju przy probie siadania na lozku spadl z niego ( od pewnego czasu tj 2,5 miesiaca wystepuje u niego przykorcz prawej nogi )trzy godziny pozniej zabralo jego pogotowie , przeswietlenie wykazalo zlamanie kosci udowej operacja odbyla sie w sobote 13,12 proba postawienia chorego nie powiodla sie wychodzi jutro jakie rokowania dla chorego jak postepowac w domu z chorym . pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, przede wszystkim ważne jest ustalenie dokładnego planu rehabilitacji z lekarzem prowadzącym i rehabilitantem. Ważne bedą w domu próby aktywizacji i pionizacji chorego. Przy odpowiedniej rehabilitacji jest możliwy umiarkowany powrót do aktywności. Ważny jest także ogólny stan chorego. Pozdrawiam