Sącząca się rana u dziecka

Corka przewrocila sie na schodach tak mocno ze rozciela brode na okolo 2 cm i ok 0,5 cm glebokosci, na pogotowiu lekarz zalozyl stripow 6. Rana sie rozeszla, opatrunek przeciekl. U chirurga na drugi dzien zrobiono to samo tj zalozono nowy strip - rana sie rozeszla opatrunek przecieka, na pogotowiu znowu pani dr nawet nie przykleila nowych strip tylko zakleila plastrem i kazala znowu do chirurga. Rana duza gleboka saczacza. Co mam robic ? Stripy tego nie trzymaja minelo juz 2 dni (08.09.2016 dzis

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczna kontrola u chirurga może tym razem zostanie założone szew.
Pozdrawiam